4 tipy a cviky, jak ztratit sedlové brašny

Sedlové vaky označují podkožní tukovou hmotu, která se soustředí na boky. Zjemnění horní části stehna a odstranění tukové celulitidy nahromaděné v této oblasti efektivně vyžaduje úsilí v několika bodech. Je skutečně nutné osvojit si správnou stravu, naladit se správnou fyzickou aktivitou a nešetřit na masážích. Není to všechno jen o hubenosti a hubnutí, zejména proto, že mnoho žen, mezi nejhubenějšími a nejkulatějšími, má tento malý problém často považován za nevzhledný. Zde jsou nejlepší strategie, jak rychle a dobře ztratit podsedlové brašny a vytvarovat si postavu.

Tukové buňky pohodlně sedící na vašich bocích vás budou nenávidět!

Zkontrolujte svůj jídelníček, abyste přišli o sedlové brašny

koblihový cukr pochoutka okusování
Kredity: PxHere

Není třeba držet velmi omezující dietu nebo hladovět! Stále je však nutné osvojit si zdravou výživu, abyste přišli o podsedlové brašny. Všechny cukry (koláče, sladkosti, pečivo atd.) a přebytečné nevzhledné tuky mají u mužů tendenci usazovat se v oblasti břicha. Nicméně pro ženy tohle všechno tuková hmota často upřednostňuje spodní část těla. K odstranění sedlových brašen budete potřebovat:

-Naplňte se ovocem a zeleninou bohatými na vlákninu. Obecně jsou preferovány všechny potraviny bohaté na nerozpustnou vlákninu a rozpustnou vlákninu. Nízký obsah kalorií, jdou absorbovat sacharidy a tuky.
– Omezte alkohol, cukr a sůl (podporuje zadržování vody)
– Vyvarujte se konzumace velmi tučných jídel. Potraviny s vysokým obsahem nasycených tuků a nezdravé potraviny mají nutriční příjem často omezený a uložený přímo na stehnech.
– Aniž byste úplně vyloučili tuk, upřednostňujte dobré tuky před špatnými. Namísto omega-6 arašídů, kukuřičného nebo slunečnicového oleje preferujte na vaření omega-3 vlašské ořechy, řepkový olej nebo lněná semínka a omega-9 olivový olej.

Zeštíhlující masáž v boji proti celulitidě

celulitida zadržování vody ve stehnech
Kredity: iStock

Pravidelná masáž je skutečně klíčovým gestem k evakuaci toxinů a vody nahromaděné v tkáních a tím k boji proti celulitidě. Pamatujme však, že samotné masáže jsou k ničemu stejně jako dobrá strava bez sportu nebo pravidelné fyzické aktivity tím, že jíme cokoliv na boku sníží vaše úsilí na nic ! Nejlepší možností, jak ztratit sedlové brašny, jako je celulitida, je slavný „palpate-roll“. Tento hluboký pohyb skutečně přímo sevře kožní tkáně, aby stimuloval krevní oběh, rozbíjel důlky a podporoval lymfatickou drenáž. Nevěřte žádnému zázračnému krému na hubnutí a proti celulitidě, nic takového neexistuje. Tajemství je provést dobré gesto a být velmi pravidelný!

Snadná fyzická cvičení doma

sportovní cvičení
Kredity: Pixabay/Silviarita

Nejlepší způsob, jak dosáhnout dobrého výsledku, je kombinujte kardio (viz níže) a cílené budování svalů. Pokud nejste registrováni v posilovně, je možné cvičit z obývacího pokoje, abyste ztratili sedlové brašny. Chcete-li to provést, opakujte několik cvičení:
-Dřepy (je třeba udělat během každého tréninku a kdykoli můžete během dne, např. vaření, ranní příprava, čištění zubů večer atd.)
– Šikmé opláštění
– Přední rozparky a boční rozparky
-Burpees
– Umyvadlo se zvedne, aby bylo provedeno na zemi
-Les osel kope
-Le jumping jack
-Noha se ve stoje zvedá do strany
-Atd.
Aby vaše sezení byla úspěšná, udělejte tři sady po 10 pak zvyšte tempo. Můžete také provádějte 30 až 45 sekund na cvičení na každou stranu.

Jaký sport si vybrat, abyste ztratili sedlové brašny?

Kredity: Pixabay/Sasint

Jakákoli sportovní praxe je výhodou. Některé sporty jsou však vhodnější než jiné. Poměrně často jsou sedlové brašny výsledkem a nerovnováha mezi množstvím tuku absorbovaného tělem a množstvím spáleného tuku. Také cvičení kardio aktivity umožní výdej kalorií na spalování tuků.

Existují :
-Vysoce intenzivní kardio aktivity: hiit, CrossFit RPM, body attack, body combat
-Běh nebo švihadlo
-U reproduktorů
-Sporty měkčí, ale hluboký jako je plavání několika délek s krátkými ploutvemi nebo jízda na aquabiku

Ztráta sedlových brašen vyžaduje vytrvalost a úsilí. Pokud však stále máte potíže, existují další dražší techniky. V ústavu nebo u dermatologa může být kryolipolýza (neboli coolsculpting) velmi účinná na malý, dobře umístěný přebytečný tuk. Počítejte mezi 150 a 500 eur za sezení. Poslední možnost, ne bez rizik, liposukce infiltrací (neboli liposukce) by Vám mohla nabídnout kosmetický chirurg. Kosmetická chirurgie však zůstává až poslední možností.

trik NO MAKEUP k odstranění tmavých kruhů

jak je vylepšit ve 4 jednoduchých tipech