4 jednoduché tipy pro dokonalé odstranění chloupků po celé léto

Depilace na těle je trvalým problémem zejména u žen, zvláště když se rychle blíží léto. Někdy nevíme, jakou metodu použít nebo jaká gesta bychom měli použít, abychom dosáhli optimálního odstranění chloupků. Zde jsou tipy na dokonalou depilaci linie bikin, podpaží nebo dokonce ochlupení nohou!

1) Co dělat před odstraněním chloupků?

Musíte přemýšlet předem hydratujte pokožku s hydratačním krémem nebo mlékem. To umožní, aby pokožka byla pružnější a lépe připravená na odstranění chloupků.

Musíte také přemýšlet vydrhněte si kůžikterý odstraní mrtvá kůže. To je zvláště důležité před depilací, protože vyžaduje a hebká kůže pro snadné odstranění chloupků trvanlivým způsobem. Můžete si také vyrobit vlastní vydrhněte cukrem a olivovým olejem. Stačí smíchat dvě ingredience a vydrhnout části těla, kterými se chystáte voskovat!

Kredity: iStock

Exfoliace a hydratace jsou tedy dva zásadní kroky před každou depilací, ať už žiletkou, orientálním voskem, studeným voskem či jiným.

2) Různé techniky

Voskování je dobře známý způsob, jak odstranit chloupky a zabránit růstu chloupků, protože hladká pokožka vydrží déle než u jiných technik. Nevýhodou tohoto použití je někdy bolest příliš nepříjemné pro některé lidi. To existuje několik druhů vosků, především studený vosk, který je velmi praktický a na dosah každého. Jednoduše proužek přiložte a odstraňte proti směru růstu chloupků. horký vosk také je technika používaná zejména v ústavech se špachtlí je velmi účinná. Výsledek však zůstává stejný, bez ohledu na použitý vosk a opětovný růst trvá asi 4 týdny, což je velmi užitečné na léto!

Pak existuje břitvakterý je široce používán, protože je a rychlá technika a která není bolestivá. Problém této techniky je v tom vlasy dorostou docela rychle, což často trápí spoustu lidí.

Kredity: iStock

Bezbolestné, depilační krém nabízí i příjemné používání, které ale nevydrží ani časem. Budete ho muset používat mnohem častěji než vosk.

Existuje i další varianta, která je elektrický epilátor. To umožňuje vytrhávat chloupky, což není vždy moc příjemné. Málokdo proto tuto techniku ​​používá, i když chloupky dorůstají pomaleji než u žiletky nebo depilačního krému.

Konečně, pokud nemůžete vystát vlasy a chcete zbavit se natrvalo, je pro vás laserová epilace nebo epilace pulzním světlem. Měli byste vědět, že chloupky nezmizí po jediném sezení, ale bude to vyžadovat čas a sezení se stále větším odstupem. k odstranění chloupků. Představuje také a značné nákladytakže na to musíte myslet, než se vrhnete na trvalou depilaci.

3) Rizika špatného odstranění chloupků

Zarostlé chloupky se mohou objevit jako součást a špatné voskování. Především se to může stát v případě a špatná příprava pokožky. Před použitím zvolené techniky odstranění chloupků je tedy opravdu nezbytné projít fází exfoliace a hydratace pokožky. To může způsobit i nesprávné voskování. Ve skutečnosti musíte přemýšlet depilujte ve směru růstu chloupků pro efektivní odstranění chloupků.

Navíc k nápravě problémů zarostlé chloupky je možné použít zelená hlína. Nechte tuto pastu několik minut odpočívat a normálně to pomůže při zmizení zarostlých vlasů.

Epilace cire
Kredity: Istock

Navíc musíte vidět jaká depilace je pro nás vyrobena. Pro některé lidi bude obtížnější podepřít vosk nebo elektrické zařízení. Takže je vhodné vyzkoušet několik, abyste viděli ten, který nám nejvíce vyhovuje.

4) Co dělat po odstranění chloupků?

pokračovat hydrát a vydrhněte si pokožku díky tomu bude vaše pokožka měkká a pružná, aby se o vás mohla starat odstranění vlasů ! A pokud se objeví zarudnutí nebo podráždění, zejména na citlivých partiích nebo nohou, můžete použít aloe vera, která kromě zklidnění pokožky hydratuje.

srst
Kredity: Istock

3 tipy pro dokonalé odstranění make-upu (a recept na odličovač)

Jak mít krásné nehty přirozeně? Zde je 6 babských tajemství